Sort by
  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Night Clerk

    ★★

  • Fantasy Island

  • The Last Thing He Wanted

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dolittle

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½