Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • The Paloni Show! Halloween Special!

  • Clickbait Content Factory

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catopolis

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Turning Red

    ★★★★

  • Cuber

    ★★★½

  • Barber Westchester

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Sprite Fright

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • FUNCTION

    ★★★★★

  • Dune

  • Mad God

    ★★★★½

  • Stranger in Town

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Fish Show

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • The Old Animation Shop

    ★★★

  • Da Office

    ★★★★½

  • A Bug's World

    ★★★★½

  • Bad Seeds

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Soul

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Movie With Car

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • No More Normal

    ★★★½

  • Coming Out

    ★★★½

  • A Dog That Smokes Weed

  • Twins in Paradise

    ★★★★

  • I've Been Afraid

    ★★★★★

  • Waiting

    ★★★

  • Distance Film

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Trolls World Tour

  • Area 51 Revisited

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★½

  • UNOFFICIAL INTELLIGENCE

    ★★★★½

  • Secrets and Lies in a Town of Sinners

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

  • Hazbin Hotel

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Mars is the PLACE!!

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★

  • Seberg

  • Chainsaw Bunny

    ★★½

  • The Scratch Saga

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

    ★★★★½

  • Rocketman

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Incident at the 3D Lounge

    ★★★½

  • Greener Grass

    ½

  • The Last Magic Show

    ★★★

  • mask dog

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★½

  • Shrek Retold

    ★★★★