Sort by
  • Parking

    ★★★★

  • Annapoorani

    ★★½

  • Jigarthanda DoubleX

    ★★★★

  • Japan

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Leo

    ★★★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Chithha

    ★★★★★

  • Chandramukhi 2

  • Iraivan

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • Twinkling Watermelon

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Mark Antony

    ★★★½

  • The Kidnapping Day

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Miss. Shetty Mr. Polishetty

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Kushi

    ★★½

  • RDX: Robert Dony Xavier

    ★★★½

  • OMG 2

    ★★★★

  • Jailer

    ★★★½

  • Moving

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★

  • DD Returns

    ★★★½

  • Sync

    ★★★

  • Kolai

    ★★½

  • Aneethi

    ★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Maaveeran

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★

  • Bumper

    ★★★

  • Satyaprem Ki Katha

    ★★½

  • Maamannan

    ★★★

  • Samajavaragamana

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Revenant

    ★★★★½

  • Thandatti

    ★★½

  • Asvins

    ★★★

  • Paayum Oli Nee Yenakku

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • See You in My 19th Life

    ★★★★

  • Bommai

    ★★

  • Adipurush

    ★★½

  • Carl's Date

    ★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Love In London

    ½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Por Thozhil

    ★★★★

  • Takkar

    ★★½

  • Zara Hatke Zara Bachke

    ★★½

  • Katharbasha Endra Muthuramalingam

    ★½

  • Veeran

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Boo

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Pichaikkaran 2

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Good Night

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • 2018

    ★★★½

  • My Perfect Stranger

    ★★★★