Sort by

ashlee has logged 33 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Juno

Juno

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★
Edit this entry  
04
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Holidate

Holidate

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★½
Edit this entry  
29
St. Elmo's Fire

St. Elmo's Fire

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

2012
×
Read the review Edit this entry  
28
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

2011
×
Read the review Edit this entry  
27
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
Read the review Edit this entry  
26
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
Read the review Edit this entry  
25
Twilight

Twilight

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Crash

Crash

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
What If

What If

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Edit this entry  
13
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bugsy Malone

Bugsy Malone

1976
×
★★½
Edit this entry  
07
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Apocalypto

Apocalypto

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Room

The Room

2003
×
Read the review Edit this entry  
15
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry