Sort by
  • Disenchanted

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • About Fate

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • The Man from Toronto

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Home Team

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Mixtape

  • The Unforgivable

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★½

  • Operation Mincemeat

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Maid

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The Ice Road

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Murder Among the Mormons

  • Tom & Jerry

    ★½

  • CODA

    ★★★★

  • Finding ʻOhana

    ★½

  • Wish Dragon

  • The Marksman

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A California Christmas

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★

  • Holidate

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★