Sort by
  • The Makanai: Cooking for the Maiko House

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Significant Other

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Lou

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • End of the Road

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Autobiography

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★½

  • Old Man

    ★★★

  • I Came By

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Missing Home

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★½