• Army of the Dead

  • Wrath of Man

  • Zack Snyder's Justice League

  • Judas and the Black Messiah

  • Monster Hunter

  • Mank

  • The Empty Man

  • The Trial of the Chicago 7

    ½

  • Nomadland

  • Tenet

  • Hamilton

    ½

  • Da 5 Bloods

  • Capone

  • New York New York

  • Azaadi

    ★★★★★

  • The Woman Who Ran

  • Undine

  • The Father

  • Minari

  • Promising Young Woman

    ½

  • 1917

  • Doctor Sleep

  • Watchmen

  • Gemini Man

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ½

  • Knives Out

    ½

  • Sound of Metal

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • Howard Schultz tapes (4K FULL MOVIE 2019 FREE)

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ½

  • Too Old to Die Young

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Us

  • Glass

  • Vice

    ½

  • The Mule

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • Venom

  • Halloween

    ½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★★

  • A Star Is Born

  • The Favourite

  • First Man

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • BlacKkKlansman

  • The House That Jack Built

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • A Quiet Place

  • Isle of Dogs

  • The 15:17 to Paris

  • Black Panther

  • Eighth Grade

  • Den of Thieves

  • Dark

    ★★★★★

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wonder

  • WHAT DID JACK DO?

  • Justice League

    ½