Sort by

arshia has logged 22 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Mostly Ghostly

Mostly Ghostly

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mother, May I Sleep with Danger?

Mother, May I Sleep with Danger?

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Edit this entry  
15
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Edit this entry  
15
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Edit this entry  
06
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry