• Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • My Butt Has a Fever

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Bigbug

    ★½

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moses Storm: Trash White

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★

  • Asakusa Kid

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Countdown: Inspiration4 Mission to Space

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★½

  • The Chair

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

  • Naomi Osaka

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • Loki

    ★½

  • High on the Hog: How African American Cuisine Transformed America

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★½

  • Nobody

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Burrow

    ★★★½

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★½

  • A Family

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★½

  • 2020

    ★★★½

  • Please Hold

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Kiss the Ground

    ★★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Fireball: Visitors from Darker Worlds

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • High Score

    ★★★

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★½