ARN!! has logged 12 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Life

Life

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Bon Voyage, Charlie Brown (and Don't Come Back!)

Bon Voyage, Charlie Brown (and Don't Come Back!)

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
San Andreas

San Andreas

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Collide

Collide

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★
Read the review Edit this entry