Aaron has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Matilda

Matilda

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Broken Flowers

Broken Flowers

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
King Kong

King Kong

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Old Dark House

The Old Dark House

1932
×
Read the review Edit this entry  
05
Coffee and Cigarettes

Coffee and Cigarettes

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry