• Moon Knight

    ★★★★

  • Xander De Rycke: XDR15

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Lawsuit No One Wanted

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • 8eraf

  • No Time to Die

    ★★★

  • Xander De Rycke: Uitgerust & Immuun

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

  • Memoria

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Xander De Rycke - Houdt Het Voor Bekeken - Covid-19

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Nadja

    ★★★½

  • 2055

    ★★½

  • Zuur

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Claus Family

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★½

  • Canvas

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Making Unorthodox

    ★★★½

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Red Moon Tide

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • South

  • Lost Girls

    ★★★

  • Farewell Amor

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Cold Meridian

    ★★★