Sort by

Arnav has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Fundamentals of Caring

The Fundamentals of Caring

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
A View to a Kill

A View to a Kill

1985
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Octopussy

Octopussy

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Modern Times

Modern Times

1936
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry