• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • My Spy

    ★★½

  • Dolittle

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Wind

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Boy, the Dog and the Clown

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Playing with Fire

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Midway

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Jexi

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Float

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Anima

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★