Sort by
  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Quiet As It’s Kept

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Sparrow Dream

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • F1ghting Looks Different 2 Me Now

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Oliver Sees Indigo

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Foragers

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • If Revolution Is a Sickness

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★½

  • The House

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½