Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Leo

    ★★★

  • Confessions

    ★★

  • Hurricane Season

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Ìjọ̀gbọ̀n

    ★★

  • Trolls Band Together

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Camille

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • ¿Quieres ser mi hijo?

  • The Creator

    ★★★★

  • Sly

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • Welcome al Norte

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Reptile

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Divine Intervention

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • The (Almost) Legends

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

  • Sound of Freedom

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Wham!

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★

  • Rage

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Where the Tracks End

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • ¿Cómo matar a mamá?

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Death's Roulette

    ★★

  • The Mother

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Dead Ringers

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2