• Capone

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • Extraction

    ★½

  • The Last Dance

    ★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • The Hunt

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Alone

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Siberia

    ★★★★

  • Undine

    ★★★½

  • Onward

    ★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Relic

    ★★½

  • Shirley

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★

  • Spree

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★

  • Disturbing the Peace

    ★★

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Underwater

    ★½

  • Miss Fisher and the Crypt of Tears

    ★★★

  • The Grudge

  • Dolittle

    ½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★½

  • The Gentlemen

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Primal

    ★★½

  • Chasing Dream

    ★★★★

  • Midway

    ★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Mister America

    ★★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jesus Is King

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★½

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★½