Sort by

Logan has logged 779 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★
Edit this entry  
30
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Edit this entry  
30
Siberia

Siberia

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Permission

Permission

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Anchor and Hope

Anchor and Hope

2017
×
★★
Edit this entry  
29
Replicant

Replicant

2001
×
★★★★
Edit this entry  
29
White Rabbit

White Rabbit

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
Final Score

Final Score

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★
Edit this entry  
28
The Haunting

The Haunting

1999
×
★★
Edit this entry  
28
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
★★★
Edit this entry  
28
Chappaquiddick

Chappaquiddick

2017
×
★★
Edit this entry  
28
I Do... Until I Don't

I Do... Until I Don't

2017
×
★★
Edit this entry  
28
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable – Chapter 1

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable – Chapter 1

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
Braven

Braven

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nostalgia

Nostalgia

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Traffik

Traffik

2018
×
★★
Edit this entry  
27
Super Troopers 2

Super Troopers 2

2018
×
★★
Edit this entry  
27
Hard Target

Hard Target

1993
×
★★★★
Edit this entry  
26
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
26
24 Hours to Live

24 Hours to Live

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
The Domestics

The Domestics

2018
×
★★
Edit this entry  
26
Like Me

Like Me

2017
×
Edit this entry  
25
Springsteen On Broadway

Springsteen On Broadway

2018
×
★★★★
Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★
Edit this entry  
23
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
Read the review Edit this entry  
22
Ryuichi Sakamoto: Coda

Ryuichi Sakamoto: Coda

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Rat Film

Rat Film

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
The Dust Storm

The Dust Storm

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
Walking Out

Walking Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
Never Steady, Never Still

Never Steady, Never Still

2017
×
★★
Edit this entry  
22
Alpha

Alpha

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
Edit this entry  
22
Something Good — Negro Kiss

Something Good — Negro Kiss

1898
×
Edit this entry  
22
Infinity Baby

Infinity Baby

2017
×
★★
Edit this entry  
21
Bodied

Bodied

2017
×
Edit this entry  
21
A Bad Idea Gone Wrong

A Bad Idea Gone Wrong

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
The Institute

The Institute

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Whitney

Whitney

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
RBG

RBG

2018
×
★★
Edit this entry  
20
Lizzie

Lizzie

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
1985

1985

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★
Edit this entry  
19
Roma

Roma

2018
×
★★
Read the review Edit this entry