Sort by

Logan has logged 1,135 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★★
Edit this entry  
30
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
American Fable

American Fable

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
68 Kill

68 Kill

2017
×
Edit this entry  
29
From the Land of the Moon

From the Land of the Moon

2016
×
★★
Edit this entry  
29
Mean Dreams

Mean Dreams

2016
×
★★★★
Edit this entry  
29
Burn Country

Burn Country

2016
×
★★★
Edit this entry  
29
Dina

Dina

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
Custody

Custody

2016
×
Edit this entry  
28
All We Had

All We Had

2016
×
★★★
Edit this entry  
28
The Exception

The Exception

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Jawbone

Jawbone

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Midnight Swim

The Midnight Swim

2014
×
★★★★
Edit this entry  
27
Complete Unknown

Complete Unknown

2016
×
★★★★
Edit this entry  
27
Slash

Slash

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
Wheeler

Wheeler

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Back to Burgundy

Back to Burgundy

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Lolo

Lolo

2015
×
★★
Edit this entry  
25
Singles

Singles

1992
×
★★★
Edit this entry  
25
Get Over It

Get Over It

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Villainess

The Villainess

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fun Mom Dinner

Fun Mom Dinner

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Upside Down

Upside Down

2012
×
Read the review Edit this entry  
24
The Farthest

The Farthest

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
The Girl in the Book

The Girl in the Book

2015
×
★★
Edit this entry  
23
Happy Hunting

Happy Hunting

2017
×
★★
Edit this entry  
23
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
23
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Overdrive

Overdrive

2017
×
★★
Edit this entry  
23
Ava

Ava

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★
Edit this entry  
22
Bright

Bright

2017
×
Edit this entry  
21
Wonder

Wonder

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Pottersville

Pottersville

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shot Caller

Shot Caller

2017
×
★★★★
Edit this entry  
20
Beyond Skyline

Beyond Skyline

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Crooked House

Crooked House

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Félicité

Félicité

2017
×
★★
Edit this entry  
19
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
OtherLife

OtherLife

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
New Life

New Life

2016
×
★★
Edit this entry  
18
Live Cargo

Live Cargo

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Come and Find Me

Come and Find Me

2016
×
★★
Edit this entry  
16
Claire in Motion

Claire in Motion

2016
×
★★★
Edit this entry  
15
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry