• Vampire in the Garden

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

  • Sulle nuvole

    ★★★

  • Il sesso degli angeli

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Bla Bla Baby

    ★★

  • Dakota

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • I cassamortari

    ★★

  • Eddie & Sunny

    ★★½

  • Altrimenti ci arrabbiamo

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Corro da te

    ★★½

  • Notre-Dame on Fire

    ★★★

  • Ambulance

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Windfall

    ★½

  • C’era una volta il crimine

    ★½

  • L'ombra del giorno

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★½

  • Fistful of Vengeance

    ★½

  • Chickenhare and the Hamster of Darkness

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • The Privilege

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Ghiaccio

    ★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • La notte più lunga dell'anno

    ★½

  • Ero in guerra ma non lo sapevo

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The 355

    ★★

  • Four to Dinner

    ★★

  • Belli ciao

    ★★

  • Me contro Te: Il film - Persi nel tempo

    ★½

  • La befana vien di notte 2 - Le origini

    ★★½

  • 7 donne e un mistero

    ★★

  • 1000 Miles From Christmas

    ★★

  • The Silent Sea

    ★★½

  • Superheroes

    ★★★

  • Grumpy Christmas

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★

  • Chi ha incastrato Babbo Natale?

    ★½

  • Diabolik

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★

  • Mollo tutto e apro un chiringuito

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • The Whole Truth

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • A Monstrous Family

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★