Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Pistol

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★