Sort by
  • Kandahar

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Yesterday, it rained

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Escape the Field

    ★★

  • Deep Water

  • X

    ★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • No Exit

    ★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Class Friend

    ★★★★

  • Jhilli

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Copshop

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Three or Four Things I Know About Vishnu, The Preserver

  • Oxygen

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★½

  • Ashes to Idols

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Offseason

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★

  • Introduction

    ★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Forestland

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Some Southern Waters

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Oh, to Realize

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Still Processing

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • New Order

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • What We Found

    ★★

  • Greenland

    ★★½

  • Ava

    ★★½

  • The Rental

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Within These Walls

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • See You Soon

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Time to Hunt

    ★★★½