Sort by
  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Falling for Christmas

  • Letters to Santa 5

  • She Said

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • White Noise

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Alcarràs

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • The Passengers of the Night

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Maid

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★½