Sort by

ariana has logged 30 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Old School

Old School

2003
×
★★½
Edit this entry  
29
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
26
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
X

X

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★½
Edit this entry  
24
motivational video movie

motivational video movie

2018
×
★★★★
Edit this entry  
24
pizza movie

pizza movie

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Twins in Paradise

Twins in Paradise

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
cat city

cat city

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Seven Husands of Evelyn Hugo

The Seven Husands of Evelyn Hugo

×
Read the review Edit this entry  
24
21 & Over

21 & Over

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Bride Wars

Bride Wars

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★½
Edit this entry  
21
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Belle de Jour

Belle de Jour

1967
×
★★½
Edit this entry  
16
Bride Wars

Bride Wars

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Mainstream

Mainstream

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
Uptown Girls

Uptown Girls

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★½
Edit this entry  
04
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
01
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★
Edit this entry