Sort by
  • Challengers

  • Barbie

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • After Ever Happy

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Dangerous Liaisons

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Pistol

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Through My Window

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Anonymously Yours

    ★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • The Loud House Movie

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • VIRGO

  • To All the Boys: Always and Forever

  • CODA

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Mainstream

    ★★★

  • Under the Riccione Sun

    ★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Hollywood

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Isi & Ossi

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Zola

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Not A Minute To Lose

  • Little Women

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Hair Love

  • Descendants 3

    ★★