• Joker

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • A Fistful of Dollars

    ★★★★

  • Sweet Smell of Success

    ★★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • Spectre

    ★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Casino Royale

    ★★★½

  • Real Steel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Carnage

    ★★★

  • Gran Torino

    ★★★½

  • Venom

    ½

  • Enemy

    ★★★★

  • The Cameraman

    ★★★½

  • Rocky

    ★★★★½