• Eight Crazy Nights

    ½

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Audition

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Ringu

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • An American Werewolf in London

    ★★★★½

  • May

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Pain & Gain

    ★★

  • Treasure Planet

    ★★★½

  • Shadow

    ★★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★½