Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Minions: The Rise of Gru

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • YouTubers viajam juntos e quebram casa parte 1

  • Mars One

    ★★★★½

  • Retrospectiva Animada 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Schumacher

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • America: The Motion Picture

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • The Last Forest

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★

  • Soul of the City

  • WandaVision

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★

  • Retrospectiva Animada 2020

  • The Croods: A New Age

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½