Sort by

Ericka Turcios has logged 126 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Napoleon

Napoleon

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Killer

The Killer

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
All Fun and Games

All Fun and Games

2023
×
Read the review Edit this entry  
06
Dear Child

Dear Child

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When Evil Lurks

When Evil Lurks

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Fall of the House of Usher

The Fall of the House of Usher

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Once Upon a Studio

Once Upon a Studio

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Carl's Date

Carl's Date

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Elemental

Elemental

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fair Play

Fair Play

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Passages

Passages

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Rotting in the Sun

Rotting in the Sun

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Strange Way of Life

Strange Way of Life

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cassandro

Cassandro

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Poison

Poison

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Rat Catcher

The Rat Catcher

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Swan

The Swan

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Wonderful Story of Henry Sugar

The Wonderful Story of Henry Sugar

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Saw X

Saw X

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Full Metal Jacket

Full Metal Jacket

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Nun II

The Nun II

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Night House

The Night House

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
EO

EO

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Paprika

Paprika

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Swarm

Swarm

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Ritual Killer

The Ritual Killer

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
29
They Cloned Tyrone

They Cloned Tyrone

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Kandahar

Kandahar

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Bird Box Barcelona

Bird Box Barcelona

2023
×
★½
Read the review Edit this entry