Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Dear Child

    ★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • All Fun and Games

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Kandahar

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Los Habitantes

    ★★★

  • Love & Death

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Hunger

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Swarm

    ★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★

  • The Ritual Killer

    ½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★