Sort by
  • Napoleon

  • The Swan

    ★★½

  • Surviving My Quinceañera

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★

  • Fingernails

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Cuando Duerme Conmigo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Dive

    ★★½

  • Wham!

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★

  • Los Habitantes

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Diario de un viaje inesperado

    ★★½

  • Knights of the Zodiac

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • One True Loves

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Beautiful Disaster

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★½

  • Sharper

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Passages

    ★★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★★½

  • Flora and Son

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Under the stars

    ★★

  • Heroic

    ★★★

  • Cassandro

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½