• Zathura: A Space Adventure

    ★★★★★

  • August Rush

    ★★★★★

  • Stardust

    ★★★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★

  • Spy Kids

    ★★★★★

  • Real Steel

    ★★★★

  • John Carter

    ★★★★★

  • Life of Pi

    ★★★★

  • Her

    ★★

  • Children of Men

    ★★★

  • Sing Street

    ★★★★★

  • Big Fish

    ★★★★★

  • Dracula Untold

    ★★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★