Sort by
  • Tell No One

    ★★★

  • The Spy Who Loved Me

    ★★★

  • The Stylist

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★½

  • The Shadow Within

    ★★

  • The Carmilla Movie

    ★★★

  • Head of the Family

    ★★½

  • The Forgotten

    ★★★½

  • The Cleaning Lady

    ★★★

  • A Quiet Place in the Country

    ★★½

  • Margin Call

    ★★★½

  • Public Enemies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Enter the Void

    ★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Retribution

    ★★★½

  • Twins of Evil

    ★★