• The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Prince of Muck

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Justice of Bunny King

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Year Earth Changed

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Joji

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Red Dot

    ★★

  • Bliss

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Citadel

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Cops and Robbers

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Canvas

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Banishing

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★½

  • Rebecca

    ★½

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Jump, Darling

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Limbo

    ★★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★