Sort by
  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • All the Old Knives

  • Uncharted

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Sweet Girl

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Stillwater

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Extraction

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Informer

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Anna

    ★★★

  • The Last Summer

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Outlaw King

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★½

  • Summer Days, Summer Nights

    ★★

  • Being Frank

    ★★

  • Den of Thieves

    ★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Shot Caller

    ★★★

  • Gifted

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★½

  • Bastille Day

    ★½

  • Get a Job

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • Creed

    ★★★½

  • Jack of the Red Hearts

    ★★½

  • Southpaw

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • Project Almanac

    ★★½

  • The Wedding Ringer

    ★★★

  • The Judge

    ★★★★

  • Inherent Vice

    ★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★★

  • The Giver

    ★★

  • Million Dollar Arm

    ★★★

  • Draft Day

    ★★★

  • Veronica Mars

    ★★★½

  • 2 Guns

    ★★½

  • The Way Way Back

    ★★★

  • Chasing Mavericks

    ★★★

  • Here Comes the Boom

    ★★★

  • Trouble with the Curve

    ★★

  • End of Watch

    ★★★★

  • Prometheus

    ★½

  • Lockout

    ★★★★

  • John Carter

    ★★½