• Hell or High Water

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★½

  • The Cat o' Nine Tails

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Belly

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Inside

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★