Antonio has logged 17 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Howards End

Howards End

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rififi

Rififi

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Thelma

Thelma

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Black Narcissus

Black Narcissus

1947
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Work

The Work

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry