Antonio has logged 275 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
22 July

22 July

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Claire's Camera

Claire's Camera

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mute

Mute

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Life Itself

Life Itself

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Paterno

Paterno

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Searching

Searching

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Tale

The Tale

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Galveston

Galveston

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Batman Ninja

Batman Ninja

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Golden Exits

Golden Exits

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Zama

Zama

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Little Drummer Girl

The Little Drummer Girl

2018
×
Read the review Edit this entry  
02
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
She's Funny That Way

She's Funny That Way

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
First Blood

First Blood

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Apostle

Apostle

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry