Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Men

  • Surrogate

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Superhost

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Midnight

    ★★★

  • The Sadness

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Don't Listen

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Sadako vs. Kayako

    ★★★

  • Green Room

    ★★★★

  • Krisha

    ★★

  • The Witch

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Creep

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • Evil Dead

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★