Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Sound of 007

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Luck

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • My Fake Boyfriend

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Firebird

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½