Sort by
  • Totally Killer

    ★★

  • The Killer

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Marlowe

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Moving On

    ★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★