Sort by
  • Untitled Star Wars Film

  • Joker: Folie à Deux

  • Kung Fu Panda 4

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Volume 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Godfather of the Bride

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Offer

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Fresh

    ★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • 2020

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★

  • Robin Robin

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

  • King Richard