Sort by
  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Bigbug

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★½