• UFC 264: Poirier vs. McGregor 3

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Stevie Nicks: Live In Concert The 24 Karat Gold Tour

    ★★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • After We Collided

    ★★

  • Lowdown Dirty Criminals

    ★★★

  • Made in Italy

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Irresistible

  • The Three Men You Meet at Night

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Scoob!

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Half of It

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Promising Young Woman

  • Black Bear

    ★★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Noelle

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Mystify: Michael Hutchence

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★½

  • The Act

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bird Box

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Greta

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Slender Man

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Doulo

  • The Kissing Booth

    ★★