Sort by

Muench has logged 75 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Surf's Up

Surf's Up

2007
×
★★★★
Edit this entry  
14
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Now and Then - The Last Beatles Song

Now and Then - The Last Beatles Song

2023
×
Edit this entry  
27
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ahsoka

Ahsoka

2023
×
★★★
Edit this entry  
30
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scream

Scream

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Disney's FastPass: A Complicated History

Disney's FastPass: A Complicated History

2021
×
Edit this entry  
20
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Carl's Date

Carl's Date

2023
×
Read prior review Edit this entry  
17
Elemental

Elemental

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Flash

The Flash

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Rush Hour

Rush Hour

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Megamind

Megamind

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Elemental

Elemental

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Carl's Date

Carl's Date

2023
×
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hypnotic

Hypnotic

2023
×
Read the review Edit this entry  
22
Fast X

Fast X

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fool's Paradise

Fool's Paradise

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Rocketeer

The Rocketeer

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry