Sort by
  • Dune: Part Two

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Troll

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Lightyear

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Blink

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★