Sort by
  • The Monkey King

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Dog Gone

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • (There Is No) Cure

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • Barbarian

    ★★★

  • Luck

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Along for the Ride

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • Rescued by Ruby

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Chickenhare and the Hamster of Darkness

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Ciao Alberto

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Good on Paper

    ★★

  • Fatherhood

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Riverdance: The Animated Adventure

    ★★