Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • The Exorcist

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Evil Eye

    ★★★★

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Warriors of Future

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Blasted

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★