Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • The Stroll

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Passages

    ★★★

  • A Little Prayer

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Girl

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Slow

    ★★★

  • When It Melts

    ★★

  • Beyond Utopia

    ★★★

  • The Eternal Memory

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★★

  • The Persian Version

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Against the Tide

    ★★½

  • Pianoforte

    ★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Fremont

    ★★★

  • Fair Play

    ★½

  • Mamacruz

    ★★★

  • Going To Mars: The Nikki Giovanni Project

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★

  • Heroic

    ★★★½

  • Fairyland

    ★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • Shayda

    ★★★

  • The Pod Generation

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Ajoomma

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Till

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • When Morning Comes

    ★★★

  • A Jazzman's Blues

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Chevalier

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Shimoni

    ★★★

  • Carmen

    ★½

  • My Policeman

    ★½

  • Glass Onion

    ★½

  • The Menu

  • Allelujah

    ★★★

  • Elesin Oba: The King's Horseman

    ★★★½

  • Subtraction

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • A Gaza Weekend

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • The Lost King

    ★★★½

  • Baby Ruby

    ★★

  • Susie Searches

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • This Place

    ★★

  • Rosie

    ★★½

  • Vicenta B.

    ★★★