Sort by

garza has logged 10 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★
Edit this entry  
14
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★½
Edit this entry  
14
The Mole Agent

The Mole Agent

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dogs Don't Wear Pants

Dogs Don't Wear Pants

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Beginning

Beginning

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Watermelon Woman

The Watermelon Woman

1996
×
★★★½
Edit this entry  
03
Rebels of the Neon God

Rebels of the Neon God

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry